יתרונות של פרטנר טיוי

עד לפני מספר שנים, טלוויזיה רב ערוצית בישראל היתה מורכבת משתי חברות גדולות, יס והוט. עם השנים, בעקבות רפורמות שונות בתחום, החלו להיכנס עוד ועוד חברות אשר מציעות מגוון רחב של ערוצים. לרוב מדובר על ערוצים חדשים לגמרי, לצד ערוצים קיימים שמושאלים ממקומות שונים. 

אחת החברות שנכנסה לתחום היא פרטנר טיוי בקרו באתר. מדובר על חברת הסלולר פרטנר שפתחה חטיבה מיוחדת אשר מספקת טלוויזיה רב ערוצית לכל מי שמבקשת להתחבר אליה. צריך להדגיש, זאת לא חובה להיות בעל מספר סלולר בחברה בשביל להתחבר לשירות הטלוויזיה, למרות, שניתן ליהנות מהטבות והנחות, אם מצטרפים גם לחבילת סלולר וגם לחבילת טלוויזיה רב ערוצית של פרטנר. 

לפני שנסביר על היתרונות של פרטנר טיוי, חשוב לומר, בדומה לחבילות של חברות אחרות, גם פה, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של ערוצים, אשר מתחדשים ומשתנים כל הזמן. כלומר, מי שמצטרף לשירותי החברה, יכול ליהנות עם הזמן מערוצים חדשים לגמרי, שלא היו בחבילה המקורית. 

למה משתלם להצטרף לפרטנר טיוי

ראשית, החברה מספקת מגוון רחב של ערוצים שונים, כולל ערוצים לכל המשפחה, ערוצי ספורט, ערוצים לילדים ועוד קראו בהרחבה. כלומר, כל אחד יכול למצוא את מה שהוא מחפש, את מה שהוא אוהב, והכל במחיר חודשי מצוין. 

שנית, החברה מספקת ממיר 4k  מקליט, זה ממיר ברמה מאוד גבוהה מבחינת איכות השידור שלו. מדובר ברמה הגבוהה ביותר שקיימת היום. 

שלישית, מלבד ערוצים שונים הרי שאפשר ליהנות גם משירות VOD  מיוחד שהחברה מציעה בחבילות השונות שלה. 

ארבע, החברה מציעה חבילות עם הטבות מיוחדות, למשל, טלוויזיה חכמה, סטרימר של אפל ועוד. 

חמש, מי שרוצה, יכול ליהנות מאפשרות לשלב בחבילה גם אינטרנט של פרטנר. 

 

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »