יתרונות של פרטנר טיוי

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

עד לפני מספר שנים, טלוויזיה רב ערוצית בישראל היתה מורכבת משתי חברות גדולות, יס והוט. עם השנים, בעקבות רפורמות שונות בתחום, החלו להיכנס עוד ועוד חברות אשר מציעות מגוון רחב של ערוצים. לרוב מדובר על ערוצים חדשים לגמרי, לצד ערוצים קיימים שמושאלים ממקומות שונים. 

אחת החברות שנכנסה לתחום היא פרטנר טיוי בקרו באתר. מדובר על חברת הסלולר פרטנר שפתחה חטיבה מיוחדת אשר מספקת טלוויזיה רב ערוצית לכל מי שמבקשת להתחבר אליה. צריך להדגיש, זאת לא חובה להיות בעל מספר סלולר בחברה בשביל להתחבר לשירות הטלוויזיה, למרות, שניתן ליהנות מהטבות והנחות, אם מצטרפים גם לחבילת סלולר וגם לחבילת טלוויזיה רב ערוצית של פרטנר. 

לפני שנסביר על היתרונות של פרטנר טיוי, חשוב לומר, בדומה לחבילות של חברות אחרות, גם פה, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של ערוצים, אשר מתחדשים ומשתנים כל הזמן. כלומר, מי שמצטרף לשירותי החברה, יכול ליהנות עם הזמן מערוצים חדשים לגמרי, שלא היו בחבילה המקורית. 

למה משתלם להצטרף לפרטנר טיוי

ראשית, החברה מספקת מגוון רחב של ערוצים שונים, כולל ערוצים לכל המשפחה, ערוצי ספורט, ערוצים לילדים ועוד קראו בהרחבה. כלומר, כל אחד יכול למצוא את מה שהוא מחפש, את מה שהוא אוהב, והכל במחיר חודשי מצוין. 

שנית, החברה מספקת ממיר 4k  מקליט, זה ממיר ברמה מאוד גבוהה מבחינת איכות השידור שלו. מדובר ברמה הגבוהה ביותר שקיימת היום. 

שלישית, מלבד ערוצים שונים הרי שאפשר ליהנות גם משירות VOD  מיוחד שהחברה מציעה בחבילות השונות שלה. 

ארבע, החברה מציעה חבילות עם הטבות מיוחדות, למשל, טלוויזיה חכמה, סטרימר של אפל ועוד. 

חמש, מי שרוצה, יכול ליהנות מאפשרות לשלב בחבילה גם אינטרנט של פרטנר. 

 

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »