מתכנן פרישה? הנה 5 טיפים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

כל עובד יודע שבסופו של דבר יגיע היום שהוא יצא לפנסיה. בין אם מדובר על פנסיה רגילה ובין אן מדובר על פנסיה מוקדמת, חשוב מאוד שתזכרו כי תהליך תכנון פרישה מראש בצורה חכמה יכול לחסוך לכם לא מעט וכן, לסייע לכם להיות מסודרים מבחינה כלכלית כאשר אתם מגיעים לגיל פרישה. במאמר הבא תקבלו כמה טיפים לפרישה בצורה הטובה ביותר.

טיפים לפרישה מוצלחת

  1. חשוב מאוד שתזכרו שיש משמעות לזמן שבו תעזבו את מקום העבודה שלכם. אם ההכנסה שלכם אחרי הפרישה צפויה להיות נמוכה יותר מכפי שהייתה עד עכשיו, כדאי שתפרסו את סכום הפיצויים שלכם ובכך תפחיתו את המס שתשלמו עליו.
  2.  בכדי לבצע את ההחלטות הנכונות ביותר לגבי תכנון פרישה, חשוב מאוד לאסוף את כל המידע והמסמכים אשר תזדקקו להם. מסמכים כגון: יתרות עדכניות, קופות גמל, פוליסות הביטוח שלכם, קרנות ההשתלמות, קרן הפנסיה שלכם ועוד. לאחר שתהיה בידיכם תמונת מצב מלאה אודות המצב הפיננסי שלכם, תוכלו לקבל החלטות לגבי הפרישה שלכם בצורה מושכלת ונכונה.
  3. חשוב מאוד שתכירו את הזכויות שלכם. בטרם אתם פורשים מהעבודה שלכם עליכם לוודא שהמעסיק שלכם השלים את התשלומים לקופת הגמל שלכם, לפוליסות הביטוח שלכם, לקרן ההשתלמות שלכם ועוד.
  4. חשוב מאוד להיערך בצורה הטובה ביותר ליום שאחרי הפרישה מבחינת הכנסות והוצאות, על מנת שלא תופתעו.
  5.  הדבר החשוב ביותר שכדאי לכם לעשות הוא לתכנן את הפרישה שלכם בצורה הטובה ביותר באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. יועץ פנסיוני אובייקטיבי יוכל לסייע לכם בתכנון הפרישה שלכם באופן האידאלי, על מנת שתקבלו את כל ההחלטות הנכונות. חשוב לבחור יועץ פנסיוני מקצועי, בעל ותק וניסיון בתחום.

 

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »