יוצאים לעצמאות: 10 טיפים לפתיחת עסק

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

פתיחת עסק חדש מלווה באתגרים רבים, משימות ופעולות שצריך לעשות, כדי להתחיל ברגל ימין ולפעול במסגרת החוק. קבלו 10 טיפים, שיעזרו לכם לעבור את התהליך בשלום וגם ליהנות מהדרך.

 

  1. פתיחת עסק היא פרויקט מורכב בפני עצמו. יש לעבור שלבים שונים ולעשות הכל לפי החוק. לכן כדאי להיעזר בגורם מקצועי כמו יועץ עסקי, כדי לעשות הכל בדרך הנכונה.
  2. לפני שפותחים את העסק צריך לפנות לגורמים הרלוונטיים לפי סוג העסק, להעמיד את התקציב הדרוש לצורך קבלת הרישיון העסק ולהתכונן לתהליך בירוקרטי מתיש. אפשר גם לפנות לבעלי מקצוע בתחום רישוי עסקים, שיהפכו את התהליך קל ומהיר יותר ואפילו יעזרו לכם לחסוך בעלויות.
  3. לאחר שתחליטו אם אתם רוצים לפעול כעוסקים מורשים, או פטורים, או בכלל בתור חברה בע"מ, יש לפתוח תיקי עוסק במס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. 
  4. כבר בתחילת הפעילות העסקית יש לברר מהן דרישות ניהול ספרים החלות על העסק. לעסקים גדולים מומלץ לקבל ייעוץ תכנון מס והנחיות להתנהלות עסקית נכונה.
  5. חשוב להנפיק חשבוניות וקבלות חוקיות, אותן תוכלו לתת ללקוחות שלכם לאחר רכישת מוצר, או שירות.
  6. חשוב להפריד חשבונות בנק בין העסק לבין החיים הפרטיים. בדקו איזה בנק מציע תנאים טובים יותר לפני שתחליטו איפה לפתוח את החשבון.
  7. במקרים מסוימים תצטרכו לשלם גם מיסי עירייה. ארנונה על מקום העסק, מס מעסיקים ומס שילוט
  8. פנו לחברת סליקה כדי שתוכלו לחייב לקוחות גם באמצעות כ"א.
  9. פנו ליועץ שיווק כדי לבנות אסטרטגיית שיווק ומיתוג נכון לעסק.
  10. כתבו תוכנית עסקית שתתווה לכם את הדרך גם בתקופות קשות ומבלבלות.

 

לסיכום, פתיחת עסק זה לא פיקניק. רוצים לקבל עזרה ולהתחיל ברגל ימין? צרו קשר עוד היום!

אולי יעניין אותך גם מידע על רישוי מפעלים

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »