יוצאים לעצמאות: 10 טיפים לפתיחת עסק

פתיחת עסק חדש מלווה באתגרים רבים, משימות ופעולות שצריך לעשות, כדי להתחיל ברגל ימין ולפעול במסגרת החוק. קבלו 10 טיפים, שיעזרו לכם לעבור את התהליך בשלום וגם ליהנות מהדרך.

 

  1. פתיחת עסק היא פרויקט מורכב בפני עצמו. יש לעבור שלבים שונים ולעשות הכל לפי החוק. לכן כדאי להיעזר בגורם מקצועי כמו יועץ עסקי, כדי לעשות הכל בדרך הנכונה.
  2. לפני שפותחים את העסק צריך לפנות לגורמים הרלוונטיים לפי סוג העסק, להעמיד את התקציב הדרוש לצורך קבלת הרישיון העסק ולהתכונן לתהליך בירוקרטי מתיש. אפשר גם לפנות לבעלי מקצוע בתחום רישוי עסקים, שיהפכו את התהליך קל ומהיר יותר ואפילו יעזרו לכם לחסוך בעלויות.
  3. לאחר שתחליטו אם אתם רוצים לפעול כעוסקים מורשים, או פטורים, או בכלל בתור חברה בע"מ, יש לפתוח תיקי עוסק במס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. 
  4. כבר בתחילת הפעילות העסקית יש לברר מהן דרישות ניהול ספרים החלות על העסק. לעסקים גדולים מומלץ לקבל ייעוץ תכנון מס והנחיות להתנהלות עסקית נכונה.
  5. חשוב להנפיק חשבוניות וקבלות חוקיות, אותן תוכלו לתת ללקוחות שלכם לאחר רכישת מוצר, או שירות.
  6. חשוב להפריד חשבונות בנק בין העסק לבין החיים הפרטיים. בדקו איזה בנק מציע תנאים טובים יותר לפני שתחליטו איפה לפתוח את החשבון.
  7. במקרים מסוימים תצטרכו לשלם גם מיסי עירייה. ארנונה על מקום העסק, מס מעסיקים ומס שילוט
  8. פנו לחברת סליקה כדי שתוכלו לחייב לקוחות גם באמצעות כ"א.
  9. פנו ליועץ שיווק כדי לבנות אסטרטגיית שיווק ומיתוג נכון לעסק.
  10. כתבו תוכנית עסקית שתתווה לכם את הדרך גם בתקופות קשות ומבלבלות.

 

לסיכום, פתיחת עסק זה לא פיקניק. רוצים לקבל עזרה ולהתחיל ברגל ימין? צרו קשר עוד היום!

אולי יעניין אותך גם מידע על רישוי מפעלים

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »