השקעה בנדלן בחול – מדריך נבוכים

חושבים על רכישת נכס בחו"ל למטרת השקעה? אכן, צעד זה עשוי להיות נכון וחכם אם רק תצליחו לבצע אותו בתבונה. במאמר הבא תוכלו לקבל מידע ולדעת מה מוטל עליכם לעשות כדי להגדיל את הסיכויים שהעסקה שאתם עומדים לבצע אכן תהיה מוצלחת ומניבה.

הדרכה לביצוע עסקאות משתלמות

  • היכן להשקיע – העולם שלנו מורכב מאינספור מדינות. כיום בעידן בו העולם הפך זה מכבר לכפר גלובלי קטן עוד ועוד מדינות פותחות את שעריהן בפני המשקיע הישראלי. אך כמובן שלפני ביצוע השקעה חשוב מאוד לבחון את הנתונים במדינה ולברר לעומק האם השקעה במדינה מסוימת זו נכונה לשלב הנוכחי. היות ושינויים פוליטיים כמו גם החלטות ממשלתיות משפיעות על שוק הנדל"ן. חובה לברר היטב ולוודא כי ההחלטה שאתם מקבלים היא נכונה וחכמה.
  • אזורי ביקוש – בכל מדינה וארץ על פני הגלובוס יש אזורים מבוקשים בהם יהיה תמיד צורך בדירות למגורים או ביחידות נופש. לעומת אזורים נידחים ובלתי מבוקשים שם יהיה קשה להשכיר ולהצליח להניב תשואה להשקעה שלכם. אתם כישראליים לא יכולים לבדוק זאת באופן אמין ויסודי בכוחות עצמכם. לשם כך אתם צריכים ליווי מקצועי של מי שמכיר היטב את המדינה המדוברת.
  • איזה סוג נכס – כמו כן יש הבדל בין הנכסים השונים. יש אזורים בהם דירות מגורים קטנות הם צורך גובר, ואילו דירות גדולות יותר עשויות לעמוד מיותמות. אולי בית פרטי במדינה מסוימת זה קלאסיקה ודירות בבניין מגורים לא מבוקשות? חשוב לדעת מהו סוג הנכס שיהיה לו ביקוש באזור בו אתם מתעניינים על רכישת נכס.
  • מיסוי וחוקים – לפני שמקבלים החלטה חשוב לזכור כי המיסוי והחוקים המקובלים במדינה משפיעים על כדאיות העסקה שלכם. ולכן יש לברר על פרט חשוב זה לפני שניגשים לשלב חתימת חוזה. יש לשקלל את נתוני החוק ואת המיסים בבחינת כדאיות העסקה כדי לוודא שאתם אכן מבצעים צעד נכון וחכם.

בעזרת חברה מקצועית תצליחו לנהל את רכישת הנדל"ן שלכם במדינה זרה. היכרות מקצועית עם המדינה ועם החוקים שלה תעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה שלכם.

מידע נוסף תוכלו למצוא באתר של בריטניה נדל”ן.

 

אולי יעניין אתכם?