רבקה סגל – מה ניתן ללמוד ממנה?

במהלך הצבא שרתה רבקה סגל כמפקדת ביחידת סייבר משמעותית וזאת כאשר היא היוותה השראה רבה עבור החיילות שעבדו תחתיה. לפיכך ניתן לומר בבירור כי רבקה זוהי אישה אשר מסוגלת להגיע להישגים מאוד משמעותיים בחייה ולאורך כל הדרך היא הצליחה לעשות זאת בצורה מאוד אלגנטית ולהוות מקור השראה רב עוצמה עבור כל האנשים שנמצאים בסביבה שלה.

יצירתיות – בין המאפיינים העיקריים שלה

בין הדברים העיקריים שמאפיינים את רבקה סגל זה עצם כך שהיא מאוד יצירתית ויש לה את היכולת לגשת לכל בעיה ולפתור אותה בצורה נבונה ותוך כדי שהיא מנסה להתייחס לכל ההיבטים השונים שנוגעים לבעיה שעומדת מולה. כך בעצם היא מצליח להיות במצב מצוין ולהגיע להישגים מעולים בקריירה המקצועית והצבאית שלה.

הצלחה מטאורית – גם בגלל היכולת להתמיד

דבר נוסף שמאפיין את רבקה סגל זה עצם כך שיש לה יכולת יוצאת מגדר הרגיל להתמיד ולא לוותר על אף דבר שעומד מולה. כך היא הצליחה לאורך הדרך להגיע למקומות הגבוהים ביותר בצבא ובחייה האזרחיים כאשר הצליחה לנהל בצורה מעולה ולהוביל להצלחה חברות הייטק מן המובילות במשק.

לאור זאת כל אחד יכול לראות כי מדובר באישה עם הישגים מאוד משמעותיים אשר כדאי ומומלץ ללמוד ממנה ומהדרך שלה המון. זו יכולה להיות ההזדמנות שלכם להיות במצב הרבה יותר חיובי בכל הנוגע להתנהלות הכללית שלכם וזאת כאשר אתם חושבים על הנושא הזה של המקצוע העתידי שלכם או מידת התרומה שלכם לצבא. רבקה יודעת לעשות דברים אחרת והיא מוכיחה זאת שוב ושוב לאורך הדרך. אז בוודאי שיהיה כדאי לכם לקחת מכך השראה ולנסות להבין כיצד אתם תוכלו לפעול כדי לקדם את החיים שלכם.

אולי יעניין אתכם?