החזר מס לשכירים – איך זה עובד?

זה תמיד נעים לגלות שמגיע לך כסף ממקור כלשהו. לעתים בחיים אנו יכולים לשבת ולא לעשות כלום או להתנהל כרגיל ולפתע נקבל איזשהו סכום כסף מירושה, כסף שמצאנו או מכל דרך אחרת מפתיעה שהיא. החזר מס לשכירים הוא דבר מקובל ומוכר אולם עדיין מאות אלפי אנשים שכירים בישראל, שמגיע לכם החזרי מס, לא מנצלים זאת ומשאירים את הכספים בידי מס הכנסה.

מדוע מס הכנסה לא מעדכן אותי שמגיע לי החזרי מס?

האם יש גוף כלשהו שאתם מכירים שירדוף אחריכם כדי לתת לכם כסף? כמובן שלא. גם אם מגיע לכם החזר מס לשכירים הרי שאם לא תפתחו בקשה ותטבעו בנושאים ביורוקרטים אין סיכוי שתראו את הכסף הזה. האפשרות הנוספת שלכם היא לפנות לחברה המתמחה בנושא ומבצעת מספר פניות כאלה מדי יום עבור לקוחותיה, כפי שמוצא לכם באתר של קפטן חיסכון, וכך תוכלו לחסוך את כל הביורוקרטיה ולתת למקצוענים לטפל בנושא עבורכם ולהחזיר לכם כל שקל שמגיע לכם.

כיצד תדעו שיש סיכוי גבוה שמגיע לכם החזרי מס?

אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע שיגיע לכם החזר מס? ובכן חוקים במדינת ישראל משתנים כל הזמן ויש גם הרבה דברים מאחורי הקלעים שאתם לא מודעים אליהם. אם יש לכם ביטוח חיים או קופת גמל למשל, ייתן ומגיע לכם החזרי מס. אם התחתנתם/התגרשתם, תרמתם כסף, קיבלתם דמי אבטלה, השקעתם במניות או ב"ה נולד לכם ילד – גם אז יש סיכוי גבוה שמגיע לכם החזרי מס. עשיתם מילואים? ייתכן ומגיע לכם החזרי מס! קניתם דירה? ייתכן ומגיע לכם החזרי מס! אם החלפתם כמה מקומות עבודה בשנים האחרונות ייתכן ומגיע לכם החזרי מס.

כיצד זה מתבצע?

כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו באתר של קפטן חיסכון ואנו נבצע את הבדיקות במס הכנסה עבורכם עם ייפוי כוח שלכם.

כמה זה עולה לי?

הבדיקה תתבצע בחינם אולם אם ימצאו לכם החזרי מס הרי שנמשוך אותם לחשבונכם וכאן תהיה עלות סמלית עבור השירות כאמור. בדרך כלל נהוג לגבות 15% אולם האחוז המדויק יהיה בהתאם למקרה הספציפי שלכם ולעבודה הכרוכה בהוצאת הכספים עבורכם. באתר של קפטן חיסכון תלמדו גם איך לחסוך כסף ולא רק איך לקבל החזרים או לאתר כספים אבודים. כנסו לפרטים.

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »