הצרת היקפים ללא ניתוח – כל מה שצריך לדעת

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

בעבר, מי שרצה לעבור טיפול להצרת היקפים והסרת שומנים – היה חייב לעבור ניתוח. החידושים בתחום הסרת שומן והצרת היקפים הביאו איתם את הטיפול החדשני והיעיל- הצרת היקפים בגלי רדיו. המשיכו לקרוא אודות הטיפול, כיצד הוא מתבצע ובמה הוא שונה מהניתוח.

טכנולוגיית גלי רדיו REACTION להצרת היקפים

שימוש בטכנולוגיית גלי רדיו מאפשר הצרת היקפים משמעותית על ידי זירוז חילוף החומרים, שיפור זרימת הדם באזורים המטופלים והגברת הניקוז הלימפטי. במהלך הטיפול הגוף משחרר נוזלים עודפים וחומרים לא חיוניים אשר תורמים לשחרור עודפי שומן בגוף.

באילו אזורים בגוף ניתן להצר היקפים ללא ניתוח?

בעזרת מכשיר גלי הרדיו הייחודי, ניתן לבצע הרצת היקפים ללא צלקות וחיתוכים מיותרים באזורים הבאים:

  • אזור הבטן והמותניים
  • זרועות וצידי גב עליון
  • צוואר, סנטר וקו הלסת
  • ישבן וירכיים

היתרונות של הצרת היקפים ללא ניתוח

מעבר להיותו טיפול לא פולשני, לעומת הניתוח, ובכך אינו מצריך תקופת החלמה והתאוששות ארוכה, לטיפול בגלי רדיו יתרונות והשפעות נוספות על הגוף והעור, ביניהם:

  • עיצוב, חיטוב והצרת היקפים
  • שיפור אלסטיות, מרקם ומיצוק של העור
  • הפחתת אחוזי שומן
  • מצויין כטיפול משלים לאחר שאיבת שומן

תוך כמה זמן רואים תוצאה?

טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו נפרש למשך מספרים מפגשים. כמות הטיפולים נקבעת בהתאם למספר האזורים הנבחרים ואחוזי שומן באזורים אלו. בממוצע, הטיפולים מתבצעים אחת לשבוע נמשכים חודשיים וחצי. לצורך שימור התוצאות והגעה לתוצאה הסופית, מומלץ להגיע לטיפול תחזוקה כל שמונה חודשים.

טיפול נוסף להמסת שומן ללא ניתוח

קיימת שיטה נוספת להמסת שומנים לא פולשנית – הצרת היקפים על ידי המסת שומן בקור. הטיפול מתבצע תוך 2 מפגשים בהפרש של חודש וחצי אחד מהשני והתוצאות נראות לעין תוך שלושה חודשים מהטיפול האחרון.

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »