מהם משחקי האונליין הפופולריים ביותר?

משחקי אונליין הם משחקים דיגיטליים שניתן לשחק בהם באופן מקוון. ניתן לשחק אותם במחשבים אישיים, מכשירים ניידים או קונסולות.

המשחק המקוון הראשון נוצר על ידי מרטין גרץ בשנת 1969 והוא נקרא OXO. זה היה משחק מבוסס טקסט שבו שני שחקנים היו מקלידים פקודות לאינטראקציה זה עם זה. המשחק המקוון הגרפי הראשון נוצר על ידי וויליאם קראוטר בשנת 1971 והוא נקרא פונג. בעוד שהמשחק המקוון מרובה משתתפים הראשון נוצר בשנת 1972 עם יציאתו של MUD1, שהם ראשי תיבות של Multi-User Dungeon או "Multi-User Dimension".

המשחקים האלה היו חלק מחיינו מאז שהוצגו לנו, אבל עכשיו הם נגישים יותר מאי פעם בגלל התקדמות טכנולוגית כמו סמארטפונים וחיבורי אינטרנט. 

משחקי אונליין הפופולריים ביותר 

המשחקים המקוונים הפופולריים ביותר משתנים ללא הרף. קשה להתעדכן בטרנדים החדשים ובטרנדים. לכן, חשוב להכיר את המשחקים הפופולריים ביותר של היום:

  1. Fortnite
  2. PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG)
  3. League of Legends (LoL)
  4. Dota 2
  5. Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)
  6. Overwatch
  7. World of Warcraft (WoW)
  8. Hearthstone : Heroes of Warcraft 
  9. Rocket League
  10. Grand Theft Auto V

פוקר אונליין – המשחק המקוון שגם יכניס לכם כסף

פוקר אונליין הוא משחק מיומנות, וגם הוא הפך להיות בשנים האחרונות למשחק אונליין פופולרי. אחת המיומנויות החשובות ביותר במשחק הזה היא קריאת היריב שלך. כדי לקרוא יריב, צריך לדעת איך הוא מגיב למצבים שונים ומה הוא אוהב לעשות במצבים מסוימים.

אם אתה רוצה להיות שחקן פוקר טוב, אז אתה צריך ללמוד איך לקרוא את היריבים שלך ולפתח אסטרטגיות עבורם. ניתן ללמוד מיומנות זו באמצעות ניסוי וטעיה, אך ניתן ללמד אותה גם על ידי סוכן פוקר מקצועי. למידע בנושא 7XL הצטרפות

אולי יעניין אתכם?