לאילו בעלי עסקים מומלץ לקבל ליווי עסקי?

בעלי עסקים, בדרך כלל, אוהבים לעשות הכול בעצמם – גם אם הם לא ממש מבינים כיצד יש לעשות אותם בתבונה ובמקצועיות – ומעדיפים להיות מעורבים בכל היבט בפעילותם, החל בבחירת סוג מכונת הקפה לחדר ההפסקות וכלה בביצוע החזרי המס של החברה. למה זו בעיה?!

לאילו בעלי עסקים מומלץ לקבל ליווי עסקי?

לא כולנו נולדנו מושלים. יותר מזה, בעלי עסקים בדרך כלל חושבים שהם כן נולדו כאלה וזה מצוין רק שיש בעיה אחת: לפעמים הם נוטים לטפל בבעיות שהם לא באמת מכירים או יודעים כיצד אפילו לגשת אליהם.

בעלי עסקים רבים מתקשים להאציל משימות לעובדים או ליועצים חיצוניים כמו אייל פז ליווי עסקי לעסקים וחברות. עם זאת, אם אתם בעל עסק קטן ומבזבזים יותר מדי זמן על פעילויות עסקיות לא מקוונות, תוכל למצוא סיוע משירותי ייעוץ בזמני משבר בעיקר.

מגבלות פיננסיות

מגבלות פיננסיות דורשות לרוב מבעלי חברות סטארט – אפ, להיות שקועים בכל המקצועות במהלך החודשים או השנים הראשונות לפעילותם. ככל שהעסקים מתבגרים והרווחים גדלים, ישנם צרכים רבים שמומחים בתחום זה נותנים להם שירות טוב יותר. 

המורכבות ההולכת וגוברת של טכנולוגיית המידע, קוד המס והתקנות והיבטים משפטיים אחרים סביב עסק, יכולים להיות קשים מאוד לניהול ולעדכון.

חשיבות יועץ כלכלי

חברות רציניות יודעות לקבל את העצה הנכונה מאדם שלמד כיצד לצאת ממצבים פיננסיים בעייתיים כמו אייל פז. אם העסק שלכם נכנס למערבולת פיננסית בלתי ניתנת לתיקון, או שלפחות כך אתם חושבים, תנו ליועץ כלכלי לעשות את העבודה הזו בשבילכם.

חברה שיודעת לגשת ליועץ כלכלי בעת משבר, היא חברה רצינית שיודעת לנהל את עצמה בצורה מקצועית ונכונה. היא חברה שתחזיק זמן רב כחברה איכותית ואמינה.

אולי יעניין אתכם?