למה אנשים מוכרים את הרכב שלהם לפירוק רכבים

רכב פרטי ומסחרי משרת אותנו לצרכים שונים בחי היומיום, חלקם אישיים כמו ביקור חברים ונסיעות לטיולים וחלקם מקצועיים כמו הובלת סחורות וציוד, או נסיעה לעבודה. השימוש הרב בכלי הרכב מובי לשחיקה שלהם ולצורך בטיפולים במוסך מדי פעם. תאונה, נזק פיזי (למשל נפילת מטען כבד) או נזקי מזג אוויר דורשים טיפול מיידי והוצאות בסדרי גודל של אלפי שקלים. כאשר הרכב מבקר פעמים רבות במוסך, או הופך מסוכן לנסיעה, כדאי לחשוב על רכב חדש ולנסות למכור את הנוכחי, אבל הסיכוי למצוא קונה אינו גבוה מאחר שהשוק מוצף במודעות על כלי רכב יד שנייה וגם שלילית וגם בהצעות משתלמות של חברות ליסינג.

 

מה יקרה אם תתעקשו לא למכור

אם כבר קיבלתם החלטה על רכישת רכב חדש ומכירת הישן, תצטרכו להצמיד לרכב הנמכר מחיר מבוקש ולהתפשר במידת האפשר. אולם יש סיכוי גדול שהמרחק בין המחיר המבוקש להצעות יהיה עצום, ולא תצליחו למכור. בינתיים הרכב יישאר בחנייה או ברחוב, יגרור קנסות ואזהרות ויהיה תקוע כמו עצם בגרון. מכירה לפירוק תפטור אתכם מהנטל של רכב ללא ביקוש ותחסוך עלויות קנסות וחידוש רשיון מדי שנה. במגרשי פירוק רכבים יש ביקוש קבע לכל סוגי הרכבים וזאת מאחר שהם משמשים למאגר חלקי חילוף וגם לצורך פירוק ומכירת הברזל לסוחרים. סילוק המטרד מהרחוב או מהמגרש יתרום גם לאיכות הסביבה.

 

פנייה לגורם אחראי ואמין

בשוק ישנם כמה וכמה סוחרים המתמחים בפירוק מכוניות. כדאי לבחור מישהו שנמצא בסביבתכם ויהיה אחראי על גרירת הרכב על חשבונו. ככל שהמגרש קרוב יותתתר – כך עלויות הגרירה יקטנו והתמורה שתקבלו תגדל. לגורם אמים כדאי להגיע בעזרת המלצות מחברים ומכרים.

אולי יעניין אתכם?