ברייטלינג – איך נכון לקנות שעון ברייטלינג

לא במקרה נהוג להשתמש בכינוי "שעון שוויצרי" כשרוצים לתאר דיוק. הרי השעונים היוקרתיים והטובים ביותר, הם שוויצרים. למשל, שעון ברייטלינג. 

מדובר בשעון אשר במקור שימש צוותי אוויר, לא רק בזכות העיצוב המרשים שלו וכן רמת הדיוק הגבוהה, אלא במיוחד בזכות הפונקציות השונות וכן בזכות העובדה שהוא נחשב לשעון יוקרתי אשר נמכר תחילה, בעיקר עבור צוותי אוויר במדינות שונות בעולם. עם השנים, הוא הפך להיות סמל סטטוס ומעמד, לא רק בקרב צוותי אוויר אלא בכלל. 

שעוני ברייטלינג נמכרים בכל העולם, הן בחנויות ספציפיות של החברה והן בחנויות שעונים אשר מציעות שעון זה לצד שעונים אחרים, יוקרתיים לא פחות. מדובר בשעון ייחודי, שמציע על המסך שלו מחוגים עבור לשעונים שלו, כך שניתן ליהנות מאפשרות לדעת מה המצב במספר מדינות במקביל, או לקבל מידע ונתונים על פרטים שונים, לא בהכרח רק על הזמן. 

כיצד קונים שעון ברייטלינג בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון איפה קונים את השעון. אין טעם לקנות שעון ברייטלינג במקום שאיננו מתמחה בכך או במקום שאיננו נראה "אמיתי". אם משקיעים סכום כסף גדול, כפי ששעון מסוג זה מחייב, אזי שיש צורך לקנות אותו במקום כמו שניידר תכשיטים ושעונים שבאמת יספק שעון ברמה גבוהה. 

שנית, יש לבחון את האחריות שמקבלים על השעון, מה היא כוללת והאם המקום ממנו רוכשים אותו, מספק את כל מה שנדרש במקרה של תקלה. למשל, שירות תיקונים, החלפת רכיבים ועוד. 

שלישית, יש לבחון את העיצוב של השעון ועד כמה הוא מתאים לסגנון שלנו, עד כמה הוא מתאים למלתחה ולאופן בו אנחנו מתלבשים. 

ארבע, חשוב לוודא, האם השעון עמיד בפני מים, אבק, חול ודברים אחרים, בשביל שנוכל לדעת איפה אנחנו יכולים להשתמש בו 

 

אולי יעניין אתכם?