ברשת, תוכלו ליצור חוברת מעולה – וכזו שתגרום ללקוחות שלכם לדפדף במגזינים, בקטלוגים ובברושורים שלכם ללא הפסקה. כריכת תפר אוכף, מאפשרת לכם ליצור יצירות מקצועיות ומותאמות אישית מבלי שתצטרכו לשבור את הכיס.

הדפסת חוברות עם טא'צ יוקרתי

כל הדפס, בין אם לספר חדש, או להדפיס חוברות מהודרות ויוקרתיות, מגזינים מפוארים – תמצאו באינטרנט. יש חברות רבות לדפוס איכותי שתוכלו לעשות אצלם את העבודות שלכם במחירים הוגנים ובמינימום זמן.

ישנם סוגים רבים ושונים של שיטות הדפסה זמינות, והן ממשיכות להתפתח. כל סוג, מתאים לצורך אחר, כלומר עסקים יכולים לבחור בטכניקת הדפסה המדגישה בצורה הטובה ביותר את המוצרים או השירות שלהם. אז מהם סוגי ההדפסה השונים וכיצד הם משתנים זה מזה?

טכניקות הדפסה

הדפסה היא משהו שקיים מאז שנת 220 לספירה. טכניקת ההדפסה העתיקה ביותר, ידועה בשם חיתוך עץ וכוללת גילוף תמונה על משטח עץ.

ההדפסה התפתחה בצורות רבות מאז – במקום גילוף ידני בעץ, תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של שיטות מתקדמות טכנולוגית. להלן שבעה מהסוגים הידועים והנפוץ ביותר:

ליטוגרפיה אופסט

ליתוגרפיה אופסט, היא שיטה פופולרית מאוד להדפסה בייצור המוני. מדובר על לוחות הדפסה, העשויים בדרך כלל מאלומיניום, שכל אחד מהם מכיל תמונה של התוכן שצריך להדפיס. באופן זה, תוכלו לבחור את הצורה של ההדפסים שלכם.

לוחות אלה, מועברים לאחר מכן על גבי גלילים או שמיכות גומי, לפני שהם עוברים על חומרי ההדפסה, שיכולים להיות כל סוג של נייר שתרצו. חומרי ההדפסה, אינם באים במגע עם לוחות המתכת, מה שמאריך את חיי הלוחות.

לעוד מידע, בקרו באתר של גיל פרינט הפקות דפוס איכותי