מיכאל פוליצר – האיש שילמד אותנו איך שוק ההון עובד

עבור לא מעט ישראלים, ובכלל אנשים צעירים ומבוגרים, שוק ההון הוא כמו שפה זרה שהם אינם מצליחים להבין, רק עם מספרים וגרפים. שוק ההון, נתפס בעיניי הרבה מאוד אנשים כעניין למקצועניים ולא לכל אחד. 

אנשים שמשקיעים בשוק ההון, הם בדרך כלל חבר'ה שלמדו את התחום, משקיעים שיש להם הרבה כסף, ידע וניסיון או גורמים שעושים זאת עבור אנשים אחרים. על פניו, אנשים מהשורה, לא ימהרו להשקיע את כספם מתוך חשש שהם עלולים להפסיד אותו. 

אך האמת היא, שאפשר בקלות ללמוד את הנושא וזאת ניתן לעשות באמצעות מיכאל פוליצר. מדובר באחד האנשים המומחים בתחום, והוא מציע קורסים לשוק ההון עבור כל מי שאיננו מכיר אותו ורוצה להתנסות בו. יש לו ידע וניסיון, אך יתרה מזו, יש לו יכולות הדרכה והוראה בעזרתן הוא יוצר קורסים ברמות גבוהות ומדריך אנשים שמעולם לא הכירו את שוק ההון, כיצד להשקיע בו. 

למה משתלם ללמוד אצל מיקי?

מיקי פוליצר, כאמור, הוא איש עם הרבה מאוד ידע וניסיון בתחום של שוק ההון. אך זאת לא הסיבה היחידה בגללה רצוי ומשתלם ללמוד אצלו. מדובר על איש מקצוע שיצר קורסים עם תוכנית לימוד מקיפה, הן מבחינה תיאורטית והן מבחינה מעשית, מיכאל פוליצר מספק לתלמידים את כל מה שהם צריכים בשביל להבין את שוק ההון לעומק.

אולי יעניין אתכם?