ביטוח חברות הייטק

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מי שמקים חברת הייטק יודע שבמידה והמוצר שהוא משווק או השירות שהוא מספק מוצלחים וחשובים – אזי שהוא כבר עולה על הדרך הנכונה. מכאן החברה יכולה להתפתח למחוזות מתקדמים וטובים, בעיקר באמצעות יצירת שיתופי פעולה וקשרים עם חברות ענק. חברות הייטק בארץ ובעולם נהנות ממכירות גדולות, התפתחות מהירה ואפילו ביצוע אקזיט עם ענקיות תוכנה, מדע, טכנולוגיה וכולי. 

אבל מה לגבי ביטוח אחריות מקצועית לתחום ההייטק? אם אתם רוצים לדאוג שכל הקצוות בנוגע לחברה שלכם יהיו סגורים – חשוב לדעת יותר על ביטוח חברות הייטק.

מה זה ביטוח הייטק? 

ביטוח אחריות מקצועית נועד לבטח בעלי עסקים, בעלי חברות וארגונים, משרדים, מוסדות ציבור וכדומה. הביטוח נועד להגן על חברות כאלה ואחרות מפני תביעה/ הוצאות גדולות ולא צפויות/ חוזים עם שותפים או לקוחות, כאשר הביטוח מטרתו לאפשר פליסה שתתאים לסיכונים בתחום ההייטק, כמו גם לאפשר התאמה אישית של הפוליסה עבור לקוחות מסוגים שונים. 

מדוע צריך ביטוח להייטק?

זה נכון שרוב תחומי ההייטק אינם עוסקים במגע ישיר עם הלקוח – בדרך כלל –  אלא ביצירת קשרים עסקיים ומגע עם חברות תרופות, מעבדות, חברות מחשבים, ספקיות תוכן וכולי. עם זאת, גם כאן דרושה הגנה לכל מקרה: החל מרשלנות מקצועית עד למקרים של הגשת תביעות בנושא קניין רוחני, זכויות יוצרים, עסקאות שבוטלו, חוזים וכיו"ב. 

באמצעות התאמת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית הייטק מתאימה לחברה לארגון לעסק ולצרכים של כל אחד שמוביל חברת הייטק או הזנק – תוכלו לבטח את סביבת העבודה כמו גם את המוצר או השירות שאתם מציעים. 

כדי למצוא פוליסה מתאימה פנו לחברות ביטוח שעוסקות בתחום הביטוחים, הפיננסיים, הפוליסות והייעוץ. 

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »