חדרי אמבטיה מעוצבים – 5 טיפים לשדרוג חדר האמבטיה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

גם אתם חולמים על שדרוג חדר האמבטיה שלכם? חפצתם לרענן את המראה שלו ולהפוך אותו למקום מזמין ונאה יותר? קבלו חמישה טיפים שימושיים וקלים שיוכלו להועיל לכם במידה רבה. כך תוכלו גם אתם לשדרג את חדר הרחצה ולהפוך אותו למקום נוח ונעים יותר לשהייה.

הטיפים לשדרוג האמבטיה

  1. בבחירת אביזרים לאמבטיה כמו מקלחון פינתי מבית באטליין יש להתייחס לצבע של הפריטים. בכל חדר אמבטיה ניתן לרענן את העיצוב באמצעות אביזרים בעלי צבע תואם או זהה. האביזרים הללו משדרגים את המראה והופכים את החדר ליפה יותר. גם אם לא החלפתם את האריחים ולא חידשתם באמת את החדר. בכוחם של אביזרים מעוצבים ותואמים לחולל את השינוי.
  2. כל אריח סופח אליו במהלך השימוש שכבות של עכירות ולכלוך. לא תמיד אנחנו חשים בכך, אבל לא פעם השכבות הללו מעיבות על המראה ויוצרות אווירה של אמבטיה ישנה ואף מוזנחת. מה שצריך לעשות זה ניקוי יסודי שמסיר גם אבנית. כאשר כל האריחים ינצצו וגם האמבטיה עצמה תהיה בוהקת ולבנה – כל החדר יראה טוב יותר.
  3. מראה גדולה תורמת המון לחדר אמבטיה. מלבד לתועלת של השימוש במראה, היא מביאה עימה אשליה של גודל ומרחב. לכן כדאי לבחור מראה גדולה שתותקן במקום מתאים אשר יגרום לכם לתחושה של שטח ומרחב בחדר האמבטיה.
  4. ניתן לקבוע אביזרים ייעודיים שעוזרים לנו לארגן ולשמור על סדר באמבטיה. אלו מתלים ייעודיים למברשות שיניים, מתקן מיוחד לנייר וכן הלאה. כאשר כל אביזר מונח במקומו המיוחד לו המקום מסודר ומאורגן יותר.
  5. שילוב אביזרי נוי בחדר האמבטיה זו הצעה פופולארית כיום. עציץ קטן, צמח חביב או תמונה נחמדה יעשו את ההבדל.

> הכירו את באטליין ארונות אמבטיה

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »