הסכם ממון לידועים בציבור – דגשים חשובים

הסכם ממון לידועים בציבור הינו הכלי הכי אפקטיבי עבור חלוקה לרכוש של בני הזוג, הדבר נכון אף לבני זוג אשר נשואים, אך בפרט לידועים בציבור. ללא הסכם זה שני הצדדים עשויים למצוא את עצמם משתרכים אחר הליכים משפטיים וסיזיפיים שכורכים בחובם הרבה עלויות. מי  מבינכם אשר רוצה להגן על הרכוש שלו, עשוי למצוא את עצמו מתחלק בנכסים שלו ובן הזוג אשר בטח כי הכל משותף בין הצדדים, עשוי לגלות כי הוא נשאר בלי כלום.

 

הסכם ממון לידועים בציבור – דגשים חשובים – 

הגדרה של הקשר הזוגי ותחימתו בזמן –

כמו בכל הסכם, התשתית של הסכם זה הינו כי עליכם להגדיר את הקשר הזוגי של שני הצדדים – שמא תגמרו את הקשר הזוגי ותלכו איש לדרכו, האם הנכם רוצים לכונן בינכם קשר זוגי בעל חיים משותפים. הסכם ממון בין ידועים בציבור טומן בחובו בדרך כלל מנגנון של פירוד מוסכם, אשר יקבע את צורת סיום מערכת היחסים, שתגרור בעטיה הפרדה של משכנם וחלוקת הרכוש המשותף. נהוג לכלול בתוכו את מנגנון של הודעת סיום מערכת היחסים בכתב. בנוסף לכך, צריך להגדיר בהסכם זה מה הן המטרות שלו, לפעמים אין זה קל ונדרש למצוא חלופות משפטיות יצירתיות על מנת לשקף אותן.

 

המדיניות של התפתחות פיננסית, של רכוש ושל תמורה –

רכוש אשר קיים בכל צד עשוי להשתנות בטווח הרחוק – לצבור חובות, להשתבח, לייצר הון, להתרחב, להתחלף או להתעצם. וכן אחד מן הצדדים עשוי לקבל ירושה או מתנה. הסכם ממון בין ידועים בציבור חייב לשקף אלמנטים אלו ומה דינם ביחס להגדרה של רכוש משותף כנגד רכוש נפרד, כפי שיבוא לידי ביטוי בהסכם זה.

 

הגדרה של רכוש בנפרד –

הסכם ממון בין ידועים בציבור דורש הגדרה בצורה מדויקת של אפיון הרכוש אותו רוצים בני הזוג להפריד – מה יעלה בגורל הרכוש החלופי או של ההון או של הפירות אשר נקטפו מהרכוש הספציפי, איך כל צד ינהל אותו, בהיבט של התייחסות אל חשבון הבנק. עליכם לדעת, כי המציאות עשויה לטפוח על פניכם ובחלוף השנים, גם באם לא התכוונתם לכך, היא עשויה לערבב את הרכוש המשותף שלכם ביחד עם הרכוש בנפרד אשר ברשותכם.

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »