מזג האוויר החם בישראל גורם להרבה רכבים להפוך לכבשני אש עבור הנוסעים בהם, והמזגן פועל בקיץ ללא הפסקה על המיזוג הכי גבוה של הקור.

הכניסה אל תוך הרכב שעמד בשמש או אפילו בצל היא כמעט בלתי נסבלת, הייתם רוצים להקל את כל ההרגשה הנוראה הזו, הלא כן? יש פתרון – השחרה של חלונות לרכב שתעניק לכם הקלה בעומס החום בצורה אוטומטית!

מה זה השחרה של חלונות הרכב

השחרה של חלונות הרכב היא תהליך קוסמטי אותו מבצעים על החלונות האחוריים של הרכב שלכם, במהלכו משחירים את זגוגיות החלונות באמצעות לייזר. קראו בהרחבה על השחרת חלונות בלייזר!

החוק בישראל מאפשר רק לחלונות האחוריים ולא לקדמיים להיות מושחרים על מנת לאפשר למשטרת התנועה ושאר כוחות אכיפת החוק לראות מי נוהג מאחורי ההגה ולפקח עליהם.

השחרה של חלונות לרכב לא פוגעת ברכב, אלא בדיוק להיפך – היא יוצרת אטמוספירה נעימה יותר כאשר נכנסים לרכב ביום קיץ חם. זה לא מונע לגמרי את החום, אלא מקל עליו ומפחית את הצורך בשימוש אינטנסיבי במזגן. אתם מייד תרגישו בהבדלים.

כמה כל זה עולה?

למעשה יש כמה שיטות להשחרת חלונות לרכב. יש באמצעות הדבקה חיצונית, ויש באמצעות לייזר. לעשות השחרה עם לייזר יעלה לכם קצת יותר שכן מדובר בתהליך מורכב ומשוכלל יותר שמעניק השחרה יסודית ותמידית.

מחיר השחרת חלונות רכב יכול להשתנות בין מאה שקלים וקצת יותר לכל חלון, וכמובן שזה משתנה בין סוגי הרכב וגודל החלונות, מה שמשפיע על אופן, צורת העבודה והזמן הדרוש על מנת להשחיר.

השחרה של כל חלונות הרכב יכולה לעלות לכם סביב 500 ועד 800 שקלים, כמובן תלוי בתנאי ההשחרה וסוג הרכב.

אם אתם בוחרים לעשות השחרה לחלונות הרכב עשו את זה אצל הטובים ביותר!