מהו רישום BDI?

רישום BDI הוא כזה שנוגע לחיווי אשראי והמצב הכספי שלכם לפי נתונים של אשראי בנק ישראל . רישום כזה יכול להיות שלילי או חיובי והוא בהחלט משפיע על פעולות פיננסיות שתרצו לבצע בהמשך חייכם.

רישום BDI הוא כזה שחל על אנשים פרטיים, חברות ואנשי עסקים כאשר בנקים או גופים חוץ בנקאיים, חברות אשראי, בתי המשפט, בנק ישראל ורשויות האוצר מקבלים מידע אודות אדם או בעל העסק שגורמים לסוג של כתם שנקרא רישום BDIשקורה בעת רישום שלילי.

 

מתי יכול להיות רישום BDI

רישום כזה קורה בעת תהליכים של פשיטת רגל, בהכרזה על פשיטת רגל, במקרים של הליך פשרה או הסדר עם נושים, כמו גם במקרים של צווי כינוס או כאשר נפתח תיק לאדם על ידי ההוצאה לפועל בסכומים של 5,000 שקלים ויותר, כאשר הלקוח מוגבל בבנק או נחשב מוגבל חמור, כאשר מתחילים נגד אדם או עסק פתיחת הליכים בבית המשפט בעקבות חובות לבנק/ לכרטיסי אשראי או לחברות חוץ בנקאיות כמו גם במקרים של שיקים שחזרו בשל אי כיבוד הצ׳ק ובכל מיני מקרים בהם אדם אינו אמין כלכלית ואינו מתנהל נכון כלכלית.

 

מה ההשפעה של BDI?

רישום כזה ישפיע על כל מיני היבטים בחיים ופעולות שתרצו לעשות כמו לקיחת משכנתא לתושבי חוץ יכולה להיות מסורבת על ידי הבנק עד הרצון לקחת הלוואה לבצע רכישות נכסים וכולי. לכן חשוב לנסות למחוק את הרישום הזה ולעשות כל מה שניתן כדי שהוא לא ישפיע עליכם.

 

כיצד פועלים פיננסית כאשר יש רישום כזה?

במידה ויש לכם רישום BDI ואתם רוצים לבצע פעולות פיננסיות חשובות: אפשר לנסות לפנות אל חברות חוץ בנקאיות כדי לקבת מימון או הלוואה חוץ בנקאית. באמצעות חברות כאלה רבים יכולים לעשות צעדים כלכליים שיעזרו להם להתאושש מהמצב בו הם נמצאים ובכך לחזור לתלם וליהנות מחיים כלכליים הרבה יותר טובים.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו: https://www.tsuott.co.il/.

אולי יעניין אתכם?