היכן ניתן לקבל ייעוץ משפטי ללא עלות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

העלות של יעוץ משפטי יכולה להגיע למאות אם לא אלפי שקלים ויש אנשים אשר ידם אינה משגת כדי לממן את העלויות הללו. כדי לסייע לאותם אנשים המתקשים לשלם עבור יעוץ משפטי אך זקוקים לו הוקמו מסגרות שונות המספקות יעוץ משפטי ללא עלות לאותם אנשים.

באילו מקומות אפשר לקבל יעוץ משפטי ללא עלות

יעוץ משפטי ללא תשלום ניתן במגוון דרכים החל מיעוץ משפטי דרך משרד המשפטים, עורכי דין שונים אשר מתנדבים ואשר מייעצים ומלווים משפטית אנשים במסגרת תיקי "פרו בונו", משרד הרווחה, סנגוריה ציבורית, עמותות שונות ברחבי הארץ אשר מעניקות יעוץ וליווי משפטי לפי תחומים שונים כמו בנושאי דיור, דיני משפחה ועוד וכמובן יעוץ חינמי אותו אפשר לקבל ברשת בין אם בפורומים, פורטלים או רשתות חברתיות.

באילו מקרים ניתן יעוץ משפטי ללא תשלום

מרבית המקרים של הכוונה משפטית מקצועית וייעוץ משפטי ללא תשלום ניתן לאנשים מעוטי יכולת אשר לא יכולים לעמוד בתשלומים השונים אותם גובים עורכי דין. הסיוע מטעם משרד המשפטים אמנם מאפשר למעוטי יכולת לקבל יעוץ, אך למרות זאת יש אנשים רבים אשר אינם עומדים בקריטריונים הללו ועדיין זקוקים לליווי ויעוץ ועבורם למעשה יש את העמותות והפרויקט של שכר מצווה של לשכת עורכי הדין. היעוץ ניתן בכל התחומים בהם ניתן יעוץ משפטי, כאשר יש עמותות וארגונים אשר נותנים מענה ספציפי כמו לתחום דיור, כלכלי ועוד.

מה חשוב לדעת בנוגע לקבלת יעוץ משפטי ללא עלות

ייעוץ משפטי ללא עלות ניתן על ידי גופים שונים בהם מתנדבים עורכי דין אשר מפנים חלק מזמנם כדי לתרום עבור אותם אנשים מעוטי יכולת שאינם מסוגלים לשלם עבור היעוץ. מדובר בעורכי דין מתחומים שונים אשר מספקים את היעוץ המקצועי והטוב ביותר לאותם פונים.

אולי יעניין אתכם?

מודיעין עסקי
Blog
eden

מודיעין עסקי

מודיעין עסקי הוא ספק שירות חשוב אשר יפעל לטובת בית העסק שלכם. בזכותו, תוכלו לדעת האם המתחרים והרשויות זוממים להפילכם או להסב לכם נזק כלכלי

קרא עוד »