מושגים בבנייה בגבס – מה ההבדל בין ניצבים למסלולים?

ניצבים ומסלולים תפקידם לעצב את הבית ובסופו של דבר גם לתרום לנוחות של כל הדיירים בצורה הטובה ביותר. בעוד אנשים בוחרים ניצבים לגבס כדי להסתיר את כל החוטים המזדנבים בבית או במשרד, הם גם בוחרים מסלולים מצוינים ברמה הגבוהה ביותר.

זקוקים לניצבים ומסלולים לגבס? לפני שאתם עושים את הבחירה הטובה ביותר, ראוי להבין מה ההבדל בין ניצבים ומסלולים לגבס!

מהם מסלולים לגבס ואיך הם יכולים לשרת את העיצוב שלכם בבית?

מסלולים לגבס הם סוג של פרופילים אותם מבריגים ישירות אל המרצפות והם למעשה מהווים את המסגרת הראשונית עבור קיר הגבס או הלוחות של הגבס אותם תבחרו להתקין. יש אין ספור אפשרויות לרכוש את המסלולים, זה יכול להיות ברוחב מבוקש, אורך מבוקש והכול בהתאמה מראש לפי הפרויקט אליו אתם מכוונים.

מהם ניצבים של גבס?

בעוד המסלולים הם סוג של פרופיל מוברג, שהרי הניצבים מתחברים אליהם ואותם מעמידים במרווחים שווי ערך על המסלול הפעם בהתאם לרוחב ועובי של לוחות הגבס אותם בחרתם מראש.

איך בוחרים ניצבים ומסלולים ומשלבים ביניהם?

אמנם מדברים כאן על שני תוצרים שונים, אבל בגדול הם שניהם משלימים אחד את השני ויכולים בהחלט לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר בתנאי שאתם בוחרים אותם נכון. אז איך באמת בוחרים ומבטיחים את הדבר אליו אתם שואפים בפועל?

בסיכומו של דבר, הפרופיל של הגבס עשוי מתכת ולשם מחברים את הלוחות של הגבס. הפרופיל אמור להיות יציב ולשמור על סביבה יציבה ובו זמנית גם על המראה הטוב ביותר. פרופיל עשוי מ2 חלקים. אחד הניצב עצמו שמספק את הגיבוי לגבס והחלק השני זו המסילה שמחברת בין הפרופילים לקיר.

> למידע מקצועי והמלצות נוספות בקרו באתר https://www.profirol.co.il!

אולי יעניין אתכם?