למה לא לוותר על ייעוץ פיננסי לעסקים?

קיימת חשיבות עצומה בעובדה שקיים ייעוץ פיננסי לעסקים כיוון שהייעוץ יכול ליצור את ההבדל העצום בין קיומו של העסק, לבין חדלות הפירעון שלו.

ייעוץ פיננסי לעסקים

כל עסק זקוק לייעוץ פיננסי כדי להתוות את הדרך שלו, הן חברה גדולה ומבוססת שגורפת רווחים בכל שנה והן עסק קטן וחדש שמדשדש ולא מצליח לעמוד במסגרות האשראי שניתב עבורו הבנק.

כל יועץ פיננסי בוחן את העסק על כל רבדיו. הוא מבצע בדיקה מעמיקה ביותר כדי להבין את ההתנהלות הפיננסית בכל היבט עסקי וכלכלי. המטרה היא לבדוק אם ההתנהלות היא תקינה, היכן יש כשלים ומה אפשר לשפר.

העלאת הרווחים בחברה מרוויחה

בעסקים גדולים שיש בהם כמה מרכזי רווח, בעל העסק מציג רווחים אך לעיתים הוא לא מודע לכך שאחת המחלקות בחברה מפסידה יום יום כספים, עקב ההתנהלות שלה או עקב העובדה שמוצריה אינם נמכרים. ההפסדים הללו נוגסים ברווח של המחלקות האחרות וחבל, כיוון שהחברה יכלה להרוויח סכומים גבוהים יותר.

הפתרון לכך הוא סגירת המחלקה הזו או ביצוע תהליכי ייעול רוחביים וכך לא יהיו בה הפסדים ובסך הכול הכללי הרווחיות של החברה, תעלה.

הלוואות בערבות המדינה

במידת הצורך ואם החברה זקוקה להלוואה בערבות המדינה עבור הון חוזר או עבור פעילות פיתוח עסקית, ייעוץ עסקי מקצועי יכתיב את כל המהלכים מול הבנק המסחרי. במסגרת תהליך זה יונפקו הדוחות הנדרשים כמו תקציב, דוח רווח והפסד, תזרים מזומנים ותוכנית עסקית. יועץ עסקי הוא זה שיגיע לפגישות עם נציגי הבנק, כדי להסביר להם את אופן ההתנהלות ואת המעטפת הכוללת. ההתנהלות המקצועית תקדם ברוב המקרים את התהליך והבנק יאשר לחברה את ההלוואה בתנאים המיטביים.

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »