כשאתם נוסעים לנופש או לחופשה, כשאתם מחפשים פעילות מעניינת ויוצאת דופן אפילו מחוץ ליישוב שלכם, חשבו על האפשרות של נופש פעיל או סדנאות במרחב הכפרי שמעשירות את חייכם ומוסיפות עניין וידע רב. אתם יכולים למצוא אצלנו במרחב הקיבוצי אין ספור אפשרויות והזדמנויות להרחבת אופקים, להתנסויות מרגשות ולתוספת עיסוק בתחביבים חדשים או ישנים. הסדנאות מועברות כולן על ידי אנשים שמתמחים בתחום זה ומשתפים מהידע שלהם באהבה רבה, למען כל מי שרוצה ללמוד, לחוות, להתרגש ולהתרשם מעולמות חדשים.

סדנאות, הדרך החדשה לחוות

מי מאתנו לא רצה ללמוד פעם משהו חדש מבלי להתחייב לשנים רבות, רק כדי להתנסות ולטעום משהו ממה שאפשר בזמן קצר, אבל מספיק כדי להוסיף ידע ולתת טעימה אמיתית מאותו תחום חדש? סדנאות במרחב הכפרי יכולות להיות בישול, ייננות, קונדיטוריה, טיפולים ברפואה משלימה, מדיטציה ותנועה, יוגה ופילאטיס, עיסוי לתינוקות, ריקודים, הכנת תשיטים, פעילויות התפתחות אישיות מרתקות שלוקחות אתכם למסעות אישיים נפלאים והופכים כל נופש וכל סדנה לחוויה שלא תשכחו לעולם. כשכל זה מתקיים בסביבה התומכת והמוגנת בקיבוץ, בחיק הטבע מוקפים מדשאות, שקט ושלווה, אתם מבינים למה כל כך הרבה אנשים שמחים לבוא מדי פעם למלא מצברים בידע ובאנרגיות חדשות.

איך נראה העתיד שלכם?

היום נהוג לתכנן את העתיד יותר בקפידה ואף לנקוט צעדים שונים כמו לימודי העשרה ואימון עסקי, כלכלי ואישי על מנת לקדם את העתיד שאותו אתם רוצים. סדנאות במרחב הכפרי הן חלק בלתי נפרד מההעשרה הזאת ואפשר להשתלב בתכניות כאלה כדי לקחת משהו לחיים ולשגרה שלכם מכל מה שאתם לומדים בהזדמנות כזאת. טבען של סדנאות כאלה שאפשר תמיד לרענן בהן את הידע ולהתנסות שוב ושוב ברמות מתקדמות כדי שהחיים שלכם יקבלו מפנה חיובי והרבה מאוד העצמה והתנסויות. מידע נוסף באתר מסלול ירוק