4 דרכים יעילות להרחקת יונים

יונים הם בעל חיים נחמד למדי, כל עוד הוא רחוק ולא מעז להתקרב אלינו. בשלב בו הוא בוחר לקנן על אדן החלון שלנו, ולהנות על החלק החיצוני של המזגן – זה כבר לגמרי לא נחמד, ראו לדוגמה . במצבים כאלו נחפש דרך יעילה שתאפשר לנו להיפטר מהיונים כמטרד. כן, אנחנו מוכנים לראות אותם וליהנות מהתעופה ומהלהקות כשהן מרחוק, מקרוב – לגמרי לא. זה הרעש שהיונים יוצרים, זה הלכלוך וחוסר הנעימות. קבלו ארבע דרכים יעילות להרחקת יונים.

דרכים יעילות להרחקה של יונים

  1. רישות – במידה ומדובר על מרפסת, מסתור כביסה וכדומה, ניתן לשקול את האפשרות של רישות האזור. יש כיום רשתות מעולות שנועדו בדיוק עבור מטרה זו. ניתן למצוא סוגים שונים של רשתות אשר מאפשרות לנו לבצע סגירה מוחלט מפני כניסת יונים, בלי לחסום לנו את הנוף. קראו בהרחבה על פתרונות עבודה בגובה.
  2. הפחדה – ניתן להפחיד את היונים בעזרת ינשוף או עורב. מדובר על דמות שעשויה מחומרים והיא מנסה לחקות באופן מקסימלי את מראה החיות הללו. טבע היונים להתרחק מעורבים ומינשופים מחמת הפחד. ניתן לנסות להרחיק את היונים עם אמצעים אלו. לא תמיד זה עוזר. כי היונים מזהות מהר מידי כי לא מדובר על בעל חיים פעיל.
  3. חוסר נוחות – יונים מגיעים למקום בו נוח להם להיות. אם נצליח להפוך את המקום לכזה שאינו נוח להם, הם יבחרו להתרחק, ראו לדוגמה התקנת מרזב חיצוני. אפשר לעשות את זה באמצעות דוקרנים מסוגים שונים. דוקרנים גורמים לכך שהיונה לא תוכל לתת מנוח לכף רגלה על המשטח. כך שאין לה מה לחפש באזור.
  4. סנוור – יונים נעות הנה והנה בעזרת התמצאות במרחב. במידה ונצליח לגרום להם לסנוור הם ירחקו מהזירה. את זה ניתן לבצע בעזרת דיסקים מסנוורים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר http://s-israel.co.il!

אולי יעניין אתכם?

טבלה משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא הלוואה המאפשרת למבוגרים ללוות כנגד ההון העצמי המגולם בבתיהם. זה יכול לשמש כדי להשלים הכנסה פנסיה, לכסות חשבונות רפואיים, או לשלם עבור

קרא עוד »

צ׳או צ׳או למכירה

כלבי צ'או צ'או הם כלבים שגודלו בעיר צ'ונגצ'ינג, סין. הם חיית מחמד פופולרית וסמל לתרבות הסינית. כלב צאו צאו למכירה הוא גזע כלבים ממוצא סיני.

קרא עוד »

מורה פרטי לפיזיקה

אני מורה פרטי לפיזיקה, שהוא גם גאון. יש לי דוקטורט בפיזיקה, אבל אני לא עובד יותר בתחום. התפקיד שלי הוא ללמד אנשים על פיזיקה ולתת

קרא עוד »