אירועים לא יכולים להתקיים בלי מוזיקה, זו עובדה! בין אם מדובר על אירוע קטן, אירוע פרטי מושקע כמו חתונה או בר/ת מצווה ואפילו אירועים למטרות עסקיות – כל אלו מוכרחים לכלול צלילי מוזיקה נעימה ואיכותית, שתנעים את אוזני המשתתפים באירוע ותשלב במהלכו בצורה הטובה ביותר.

כולנו רגילים לשמוע ולהשמיע מוזיקה מוקלטת דרך מכשירים ייעודיים לכך, אך אין ספק כי למוזיקה חיה יש עוצמה והשפעה גבוהה יותר לצורך הגברת ההנאה מחוויית המוזיקה. לכן אם אתם מתכננים לערוך אירוע באזור הצפון, כדאי שתשקלו לשלב כנריות מקצועיות במהלך האירוע שיוסיפו ייחוד לאירוע המושקע שארגנתם.

מה כל כך מיוחד במוזיקה חיה באירוע?

כשמדברים על מוסיקה לאירועים בדרך כלל מצפים לתקליטן/דיג'יי מקצועי שיגיע להשמיע מוזיקה מוקלטת, אותה הוא משנה ומתאים על פי העדפות מתכנני האירוע וקהל הרוקדים. כיוון שמוזיקה היא כשלעצמה כיפית ומהנה ותורמת לאווירה באירוע, כדאי להעצים את התחושות הללו באמצעות הרכב ג'אז לאירועים שינגן צלילי מוזיקה חיה שנשמעים אותנטיים ומיוחדים יותר – כי אי אפשר להחליף את צלילי הגיטרה המיוחדים שמושמעים בלייב, צלילי העומק שיוצר סקסופון או כלי נשיפה אחרים וכמובן עוצמת הבס של גיטרות בס או תופים.

בנוסף לייחודיות שיש בצלילי מוזיקה חיה, הנגנים שינגנו באירוע יוכלו לבצע מגוון של שירים בעיבודים מיוחדים ומעניינים שיסחפו את כל קהל האורחים.

כנריות בצפון – מה זה אומר ולמה זה כדאי?

אם לרגע חשבתם שאנחנו מתכוונים לציפור השיר המיוחדת, שכבודה במקומה מונח, כאן המקום להבהיר כי הכוונה היא לנגניות כינור מקצועיות. כנריות בצפון מתמחות בנגינה על הכינור הידוע בצליליו המלטפים והמרגשים, שאלו יוכלו להשתלב במגוון שלבים ורגעים מיוחדים במהלך האירוע כמו קבלת הפנים, חופה, כניסה מרגשת של חוגג/ת האירוע לאולם וכו'.