מערכות אינטרקום – למי זה מתאים?

מערכות אינטרקום מתאימות לדירות, בתים, משרדים, מפעלים ועוד. המטרה של התקנת מערכות אינטרקום היא כדי לבצע בקרה על כניסתם של גורמים מסוימים שיש להם אישור לכך או גרים בבית ולמנוע את כניסתם של גורמים שליליים.

 

מערכות אינטרקום בבתים פרטיים

בבתים פרטיים כל אחד מבני הבית יודע את הקוד הסודי והם גם מחליפים אותו מדי פעם לצורך הגנה. במקרים רבים הילדים נמצאים לבד ולכן חשוב פי כמה ליצור להם מעטפת של ביטחון, שאף אדם לא יחדור לפרטיות שלהם, יטריד אותם או יסב להם איזו שהיא סכנה.

אם מישהו זר מצלצל באינטרקום אפשר לראות את פניו ואם זה מישהו מוכר פותחים לו, אם לא מובן שלא פותחים את שער הכניסה או את הדלת.

במערכות האינטרקום החדשניות קיימת גם מצלמת אינפרה אדום אשר מסוגלת לראות את פני הבאים גם בחושך וכך למנוע כניסה של גורמים אשר הם מסוכנים לבני הבית.

 

מערכות אינטרקום בבתים משותפים

בבתים משותפים קיימת אחריות גדולה של כל אחד מהדיירים לא לאפשר לאנשים זרים להיכנס ללובי ולעלות לדירות כדי למצוא פעולות של גניבה ופריצות. כל אחד מהדיירים יודע את הקוד וגם כאן מומלץ להחליף אותו מדי פעם כדי שגורמים זרים אשר קלטו את הקוד, לא יצליחו להיכנס פנימה.

 

מערכות אינטרקום במקומות עבודה

אין כל סיבה שאנשים שאינם עובדים במקום עבודה ייכנסו פנימה, לכן קיים אינטרקום. מי שמגיע מצלצל ואם הוא אכן אמור להיכנס, יאפשרו לו להיכנס למזכירות או לחדר הישיבות בהתאם לצורך.

שליחים ישאירו בדרך כלל את החבילה במזכירות ולא יורשו להיכנס פנימה מטעמי בטיחות, ביטחון והגנה על רכוש המשרד וציודם האישי של העובדים.

 

לפרטים נוספים הכנסו לאתר: https://www.zbm.co.il/.

אולי יעניין אתכם?