קורס QA אונליין

QA הוא מיומנות מכרעת שיש לכל כותבי התוכן. הוא מספק להם את היכולת לבדוק את איכות העבודה שלהם ושל חברי הצוות שלהם.

קורס QA אונליין הוא דרך טובה ללמוד מיומנות זו. קורסי QA הופכים פופולריים יותר ויותר עם המספר ההולך וגדל של פלטפורמות למידה מקוונות.

מאמר זה הוא מדריך לקורס בדיקות תוכנה מקוון. הוא מספק לך את הקורסים המקוונים המובילים לבדיקות תוכנה ואת היתרונות והחסרונות של כל קורס.

ומה בעצם לומדים במהלך קורס QA מקוון? חשוב שתכירו את היסודות.

לפניכם מבוא לקורס בדיקות תוכנה מקוון – הקורס מיועד לאנשים שמתעניינים בבדיקות תוכנה ורוצים ללמוד את היסודות של בדיקות תוכנה. הוא מכסה את הנושאים הבאים:

מבוא לבדיקות, עיצוב מבחן, בדיקת אוטומציה, בדיקת איסוף נתונים, בדיקת סקריפטים וכלי סקריפטים, בדיקת מערכת.

קורס בדיקות תוכנה מקוון הוא דרך חדשה ללמוד בדיקות תוכנה. זהו קורס מקוון חינמי המלמד בוחני תוכנה שואפים כיצד להשתמש בכלים, בטכניקות ובטכנולוגיות העדכניות ביותר על מנת לבדוק תוכנה בביטחון.

קורס זה ילמד אותך כיצד לבדוק אתרים מקוונים, אפליקציות לנייד ושירותי אינטרנט. תלמד גם על כלי אוטומציה כמו סלניום, ועוד. לבסוף, תחקור סוגים שונים של בדיקות, כולל בדיקות ידניות ובדיקות חקרניות.

> בדקו: קורס QA תנאי קבלה

קורס מקיף שיקדם אתכם משמעותית

קורס בדיקות תוכנה מקוון הוא פרויקט חדש שיציע הדרכה מקיפה לבודקי תוכנה. זוהי הכשרה מקוונת שתספק את כל הכישורים הדרושים כדי להפוך לבוחן תוכנה מקצועי.

קורס בדיקות תוכנה מקוון הוא דרך קלה ונוחה ללמוד בדיקות תוכנה. זה ייתן לך הבנה טובה יותר של תהליך בדיקות התוכנה וחשיבותו בשוק הנוכחי.

קורס בדיקות תוכנה מקוון הוא פלטפורמה המאפשרת לאנשים ללמוד את היסודות של בדיקות תוכנה. הוא כולל מגוון סרטונים, מאמרים וחידונים שנועדו לעזור לך ללמוד על בדיקות תוכנה בצורה מרתקת.

 

אולי יעניין אתכם?