שיימינג בפייסבוק

זה דבר עצוב ולגמרי לא נעים, אך למרבה הצער עלול לפגוש כל אחד מאתנו. יש גורמים שליליים שמעוניינים להזיק, להכפיש והאיר באור אפל אדם או חברה. פעמים זו פעולה בשגגה, אך לא פעם זה קורה מתוך רצון להטריד מישהו אחר. הפעולה נקראת בשם שיימינג בפייסבוק, ובעברית ביוש. פעולה זו מפרסמת דברים מבישים על אדם אחר או על חברה. כמובן שהדבר הזה לגמרי לא נעים, ועוד – הוא עלול לפגוע בנו ולהזיק מכל בחינה שהיא. הן בהיבט החברתי והן בהיבט הכלכלי. אז מה עושים אם נתקלים בשיימינג בפייסבוק?

עורך דין מומחה לנושא זה

במידה ואתם נתקלים בסיטואציה שכזו, ואתם חשים כי מישהו מבצע נגדכם פעולות של הוצאת דיבה, ביוש או שיימינג בפייסבוק – אתם צריכים לדאוג לעצמכם. כמה שיותר מהר כך טוב יותר. כי נזק שכזה עלול להמשיך להתגלגל. כל אדם נוסף שמגיע לחוות הדעת השלילית, כל מי שפוגש את המידע המבייש עליכם מרחיב את מעגל הנזק שלכם. אין זאת כי אם הצורך לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין עומד בראש סולם העדיפויות שלכם.

מה מציע עורך דין לנושא שיימינג בפייסבוק?

עורך דין בנושא זה יכול להביא תועלת מרובה. הדבר הראשון הוא דרישה שאינה משתמעת לשני פנים דבר הסרת דברי הביוש. מחיקה מידית עשויה לעצור את כדור השלג המתגלגל ואת הנזק שנוצר לכם בגינו. לאחר מכן ניתן לעבור לשלב הבא, והוא שלב תביעה כנגד המבייש. היות והוא הזיק לכם, בייש אתכם ואולי גרר את העסק שלכם לפיחות בלקוחות, הוא יישא בנזק ויפצה אתכם על כך. חשוב להבין כי נזק תדמיתי לאדם פרטי או לנותן שירות עלול להיות חמור מאוד, ולכן יש לפעול ביעילות.

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »