מערכות בטיחות מונעות תאונה

בכל מה שקשור לבטיחות הרכב, קיימות מערכות בטיחות רבות, המונעות תאונות ומספקות בנוסף תיעוד, שמראה בדיוק את הלך התאונה ואת מה שנלווה לה

מערכות בטיחות מונעות תאונה

בשוק מערכות המונעות תאונה, ישנן חברות רבות בעולם, אשר מספקות מערכת כזו למעוניין בה. מערכת זו, מתריעה בפני הנהג על בעיה מתקרבת ומסמנת לנהג את גורם הבעיה על ידי תזוזות ורעידות, או על ידי צפצופים.

בטיחות הרכב – למה היא חשובה

בטיחות הרכב השתפרה מאוד בארבעים השנים האחרונות, יעידו גם בחברת קלגד שמאים. בזכות הנהגת תקני בדיקות ריסוק, הבוחנות את סובלנות הקריטריונים לפגיעה, העומדים בפני נוסעים והולכי רגל.

למרות שפרוטוקולי מבחן ההתרסקות שונים בין ארה"ב, האיחוד האירופי ושאר העולם, לכולם יש את אותה מטרה עיקרית: לצמצם פציעות והרוגים תוך התחשבות בכבישים הרלוונטיים לכל אזור.

בעוד שבארצות הברית הבדיקות מתייחסות למקרים נרחבים יותר, הבדיקות באירופה יותר ספציפיים למקרים מסוימים. הדגש ששמים במבחני הריסוק באירופה, נעשה כאשר הרכב מאוכלס כולו, בשונה מארצות הברית ששם הבדיקה נעשית כשרק "נהג" הרכב יושב בו

מדיניות בטיחות הרכב באירופה

שיפורים בבטיחות הרכב, נובעים מחקיקה (שרבים מהם מוסכמים כיום באיחוד האירופי והבינלאומי) מידע צרכני, יוזמות יצרנים בודדים ושיקולי אחריות למוצרים. החקיקה של האיחוד האירופי, שמה לה למטרה, הגנה מינימלית אך גבוהה בכל קו המוצרים שלה.

דברים שכדאי לדעת שהחוק מחייב

כל נוסע ברכב, חייב להיות חגור במושב בטיחות, בבוסטר או בחגורת בטיחות, בהתאם לממדי גופו. שימוש נכון במושבי בטיחות מפחית בכ – 70% את שיעור תמותת הילדים והפגיעות החמורות בתאונות ברכב, הקליקו למידע נוסף.

בכל נסיעה, ובכל מרחק, כל הנוסעים ברכב חייבים להיות חגורים! על הילד להיות חגור במושב בטיחות, במושב מגביה או בחגורת בטיחות בהתאם למידע המפורט בטבלת העזר לבחירת המושב.

מושב בטיחות וחשיבותו

בישיבה עם הפנים לכיוון הנסיעה, קיימת סכנת היפגעות קשה בתאונה, בגלל היזרקות הראש והגוף קדימה.

מושב בטיחות המותקן נגד כיוון הנסיעה מספק הגנה מרבית לראש ולגוף. מושב הבטיחות סופג את עוצמת המכה ומונע היזרקות של הראש והגוף קדימה, ובכך מפחית את עוצמת הפגיעה.

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »