התקנת ברז מטבח

רוב ברזי המטבח מותקנים על השיש או הכיור, כאשר קווי אספקת המים עוברים דרך החור בכיור.

אם כיור המטבח שלכם כבר מצויד בחורים לברז, אז תצטרכו לרכוש ברז התואם לחורים הללו. לחילופין, ניתן לרכוש ברז עם פלטת סיפון נפרדת שתכסה את כל החורים הקיימים.

  • לאחר שבחרתם את הברז הנכון, השלב הבא הוא התקנתו.
  • הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לסגור את אספקת המים לכיור המטבח שלכם.

לאחר מכן, הסרו את הברז הישן, אם קיים, ונקו כל פסולת או לכלוך ממשטח הכיור. לאחר מכן, יש ליישר את הברז החדש עם החורים בכיור ולהשתמש בשפכטל של אינסטלטור בירושלים כדי לאטום את הרווחים.

לבסוף, השתמש באומים ובדסקיות כדי לאבטח את הברז למקומו ולחבר מחדש את קווי אספקת המים. לאחר השלמת כל השלבים הללו, יהיה לכם ברז מטבח חדש שמותקן כהלכה ומוכן לשימוש.

כמה עולה התקנת ברז מטבח?

עלות התקנת ברז למטבח תלויה במספר גורמים, ביניהם סוג הברז, גודל הכיור ומורכבות ההתקנה.

ניתן להתקין דגמים בסיסיים במחיר יחסית נמוכים, בעוד שדגמים מורכבים יותר יכולים לעלות הרבה. גודל הכיור הוא גם גורם מרכזי בעלות ההתקנה. הרבה יותר קל לעבוד עם כיור קטן מאשר גדול, ולכן ידרוש פחות זמן ועבודה.

לבסוף, מורכבות ההתקנה תשפיע גם על העלות. אם הצנרת כבר קיימת, אז ההתקנה תהיה הרבה יותר פשוטה ופחות יקרה. עם זאת, אם יש צורך לבצע עבודה נרחבת על מנת להתקין את הברז, אז העלות תהיה גבוהה יותר.

בסך הכל, העלות להתקנת ברז למטבח יכולה להשתנות באופן משמעותי בהתאם לנסיבות הספציפיות. ראו כאן לדוגמה אינסטלטור להתקנת נקודה בירושלים!

אם אינכם בטוחים איך להתקין ברז למטבח מומלץ שתזמינו איש מקצוע שמתמחה בתחום, כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר!

אולי יעניין אתכם?